Bezceremonialnie wręcz APIURIN 30 – nie ma kontrowersji wokół tego produktu

Często nie mówi się o APIURIN 30. I to nie dziwi, bo pojawiają się wdzięczniejsze tematy. Jednak w tym miejscu uczynimy odstępstwo od owej zasady i omówimy ów chyba interesujący temat.
Układ moczowy to innymi słowy układ, który ułatwia wydalanie niepotrzebnych czynników z organizmu, np. mocznika ,czy soli mineralnych. Jego elementem jest nerka, w której pojawiają się kłębuszki nerkowe i torebka Bowmana oraz tzw. rdzeń nerkowy. W kłębuszkach tworzy się mocz pierwotny ,który wydalany jest w dalszej kolejności poprzez moczowody oraz pęcherz i cewkę.
  Skład
Wyciąg z żurawiny wielkoowocowej (18:1), witamina C – substancja wzbogacajaca, cukier, kwas cytrynowy – regulator kwasowości, aspartam – substancja słodzaca, aromaty identyczne z naturalnymi. Zawiera cukier oraz substancję słodzącą – fenyloalaniny. Porcja dzienna (2 saszetki) zawiera 100% zalecanego dziennego spożycia witaminy C oraz ok. 80mg kwasu chinowego. 1 saszetka zawiera 400mg wyciągu z żurawiny Vaccinium Macrocarpon, co dostarcza ok. 40mg kwasu chinowego i 30mg witaminy C.
  Dawkowanie
Zalecane przyjmowanie: 1 saszetka 2 razy dziennie. Zawartość saszetki rozpuścić w ok. szklanki chłodnej wody. Stosowanie preparatu powinno trwać 1-3 miesięcy.
  Zastosowanie
Stosowanie preparatu może być korzystne dla organizmu, ponieważ pozwala zmniejszyć dawkę antybiotyku, który przy dłuższym stosowaniu niszcząc naturalną florę bakteryjną pochwy może doprowadzić do grzybicy. Wyciąg z żurawiny dzieki bogatemu skladowi dostarcza organizmowi niezbedne witaminy oraz minerały, takie jak C, A, B1, B2, P, pektyny, węglowodany, żelazo, wapń, magnez, fosfor, potas, jod i kwasy: cytrynowy, chininowy, jabłkowy oraz benzoesowy.
  Opis
APIURIN może być nowoczesnym preparatem stosowanym w leczeniu infekcji dróg moczowych zawierającym optymalną dla organizmu dawkę wyciagu z żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium Macrocarpon). Wyciąg z żurawiny posiada zdolność blokowania bakterii Escherichia coli, odpowiedzialnych za infekcje bakteryjne pecherza, przed przyleganiem do nabłonka dróg moczowych i wspomaga ich całkowite wypłukiwanie z organizmu. Szczególnie polecany może być dla kobiet, które w większym stopniu narażone są na dolegliwości związane z układem moczowym. Wyciąg z żurawiny zalecany może być w przypadku przewlekłych oraz czesto nawracających infekcji pęcherza, jako środek skracający okres leczenia właściwego oraz wspomagający działanie antybiotyków.

Pęcherz w przypadku dziewczyn często ulega chorobie zapalenia. Pęcherz oraz nerki uwielbiają leżeć oraz wygrzewać się. Dzieki temu szybciej się wyleczymy oraz zmniejszymy ryzyko, że infekcja powroci. Żeby rozpoznać zapalenie pecherza oraz odpowiedzialne za nie bakterie, trzeba wykonać ogólne badanie moczu, posiew moczu z antybiogramem, czasem USG dróg moczowych (do zakażeń często dochodzi przy zastoju moczu w drogach moczowych. Sprzyja temu m.in. nieprawidłowa budowa czy może kamica. Oba przypadki można wykryć dzieki USG jamy brzusznej). Posiew z antybiogramem wykonywany może być po to, by przekonać sie, jaka bakteria panoszy się w drogach moczowych oraz jaki antybiotyk może być w stanie się z nią uporać. Skoro lekarz chce bystro rozpoczać kurację, czasem podaje antybiotyk bez posiewu.
Prostata to także z kolei kłopot dla meżczyzn.Procesy związane z nadmiernym wzrostem gruczolu krokowego pojawiaja się masowo u mężczyzn po 50. roku życia praktycznie bez żadnego schematu – u wszystkich tak samo. W czasie autopsji mężczyzn, którzy zmarli z różnorodnych przyczyn w wieku ponad 70 lat w 80-90% procentach wypadkow wykrywa się objawy przerostu a także często łagodnego raka. Nie może być to także nie mniej jednak powód by całkowicie zaniechać wszelkich działań majacych uchronić męską populację przed negatywnymi efektami omawianej przypadłości. U pacjentów z łagodnym przerostem prostaty najczęściej stosuje sie zabieg TURP – poprzez cewkową resekcję gruczolu krokowego. Może być to także zabieg stosunkowo prosty oraz trwa zwykle nie więcej niż 30-60 minut. Niemniej wymaga znieczulenia ogólnego.

Dodaj komentarz